606 664 373
od 8 do 18 hod.

Pařezová fréza

Ukopnutý palec, poškozené auto, ruční obsekávání při údržbě trávníku, semeniště škůdců, neustálé obřezávání obrůstajícího pařezu. To je jen krátký výčet problémů s vaším pařezem. Víme jak se těchto problémů zbavit. Ať už je malý, obrovský, je jeden, nebo jeden z tisíce, vždy si s nimi poradíme.

Rychle, efektivně, čistě a nekompromisně odstraníme i se zbytky kořenů pod zemí. Už více vás nebudou pařezy terorizovat. Rázné řešení provedeme naší vysoce výkonnou pařezovou frézou Vermeer SC60TX, která v mžiku přemění pařez i s kořeny na hromádku dřevní štěpky!

Se samochodnou pásovou frézou projedeme i brankou o šířce 89 cm. O svou zahrádku se nemusíte bát, protože pásový podvozek rozkládá celkovou hmotnost 1600 kg na pouhých 0,3 kg/cm2, což umožňuje pohyb v terénu s minimálním narušením podloží. Díky roztažitelnému pásovému podvozku zvládne fréza pracovat i v poměrně prudkých svazích. Např. příprava nově budovaných sjezdovek je takřka výhradně doménou těchto strojů.

Výkon motoru 60 PS je efektivně mechanicky přenášen na frézovací kolo o průměru 660 mm s 30ti frézovacími karbidovými zuby, které dokážou odstranit pařez o průměru 50 cm za zhruba 6 minut. Myslíme si, že tento výkonový potenciál je velkou konkurenční výhodou nad jinými firmami, které používají menší, levné a nevýkonné pařezové frézy. Šetříme váš čas.