Díky trendům na trhu se Služby Minks s.r.o., kromě běžných prací jako je údržba veřejné zeleně a komunální práce, začala specializovat také na zákazníky v oboru fotovoltaických elektráren.

 

 

Co nabízíme?

  • Rekultivaci a urovnání ploch pod a mezi panely s následným zakládáním travnatých ploch (osetí profesionálním secím strojem)
  • Rizikové kácení stínících stromů v blízkosti solárních panelů
  • Sekání ploch mezi panely mulčováním s použitím výkonné horské sekačky Reform Mounty 100, která díky své konstrukci zvládá pracovat i v příkrých svazích mezi panely
  • Sekání pod stoly s FV panely sekačkou s nulovým poloměrem otáčení SCAG
  • Obsekání sloupků a dokončovací práce ručními motorovými sekačkami
  • Aplikace totálních, nebo selektivních herbicidů pod panely a kolem plotu elektrárny

 

Díky použité technice a sehranosti týmu zvládáme posekat plochu až 7ha za den! (prostor mezi panely, pod konstrukcemi a dokončovací práce). Vzdálenost pro nás není problém. Veškerou techniku a vybavení převezeme na místo a práce může začít.

 

Proč si vybrat Služby Minks?

Nikdy nebudeme tvrdit, že jsme nejlevnější firma. Určitě na trhu potkáte skupiny sekáčků s malotraktůrkem a ručními sekačkami, kteří umí nabídnout nižší cenu. Nutno také podotknout, za jakých podmínek levnější konkurence pracuje. Posekání areálu elektrárny rozhodně nebude trvat den. Připočtěte si počet bezesných nocí, které budete trávit při pomyšlení, že vám týden pobíhá po elektrárně skupina lidí. Je takovýto dodavatel pojištěn pro případ poškození panelu a následného výpadku části elektrárny? My jsme!

 

Na vyžádání rádi vypracujeme cenovou nabídku na poptávané služby, nebo můžeme vstoupit do osobního jednání a vyhotovit na místě orientační kalkulaci.

 

Ceny jsou odvislé od počtu sečení za rok, možnosti použití výkonné techniky, stavu terénu, velikosti plochy FVE a dostupnosti z naší centrály v Brně. Pro přesnou cenu nás prosím kontaktujte.

 

Máte zájem o nacenění uvedeného typu práce? Kontaktujte Služby Minks s.r.o.

 

zpět nahoru