Nabízíme servis sečení trávy, zatravněných ploch před domy, ve firemních areálech a na zanedbaných pozemcích.

 

 

Máme vhodnou techniku pro sekání parků, loukykomunální zeleně, firemního areálu, zahrady, libovolně velkých pozemků, či travnatých ploch.

 

Pro sekání, sečení a kosení travnatých ploch používáme ruční křovinořezy STIHL, zahradní mulčovací sekačky se sběrem VIKING, vertikutátor pro provzdušňování trávníků, výkonné parkové sekačky ISEKI se sběrem, ridery s nulovým poloměrem otáčení SCAG, traktor s čelním mulčovačem.

 

Sekání lze provádět několika způsoby. Zákazníkovi můžeme nabídnout tyto typy:

 

- mulčováním, při kterém dochází k drcení posekané trávy, která padá do trávníku a tím k jeho přírodnímu hnojení

křovinořezy, kdy posekaná tráva zůstává ležet na trávníku. Lze objednat také pohrabání posekané trávy a odvoz přistavěným velkoobjemovým kontejnerem

- parkovou sekačkou se sběrem, která odváží posekanou trávu do přistaveného kontejneru, nebo zákazníkovi na kompost

- jednorázové sečení travních porostů mulčováním trávy, nebo sekáním motorovou kosou (neudržované pozemky, ruderální plochy (zanedbané přerostlé travní plochy), sekání vysoké trávy)

- pravidelné sekání trávníků (firemní areály, parky, komunikační pásky, komunální zeleň, zahrady)

 

Samostatnou kapitolou je sečení trávy v solárních elektrárnách (FVE), které provádíme horskou sekačkou (traktorem Reform Mounty 100 s mulčovačem o záběru 2,25m).

 

Ať už máte zahrádku, trávu ve firemním areálu, zarostlý pozemek plevelem ve svahu, na všechny práce máme řešení! Neptejte se kdo poseká trávu, zavolejte nám.

 

Máte zájem o nacenění uvedeného typu práce? Kontaktujte Služby Minks s.r.o.

 

zpět nahoru