Jedním z větších projektů realizovaných naší firmou bylo odstranění plevele ze dna Plumlovské přehrady. Na fotografiích níže si můžete udělat představu, co naši lidé a technika zvládnou.

 

 

Při první obhlídce díla bylo sychravo a dno nádrže bylo rozblácené. Připravovali jsme se na náročný a zdlouhavý boj s plevelem, obalení bahnem až po uši. Naštěstí se nad námi příroda smilovala a začalo mrznout.

 

Plevel na dně nádrže jsme sekali mulčovačem, neseném na speciálním horském traktoru Reform Mounty 100, který jsme vybavili rozšiřujícími přídavnými koly. Větší plochy jsme posekali výkonnou technikou a nepřístupná místa pro techniku museli zvládnout posekat naši zaměstnanci s ručními sekačkami.

 

Následovalo nahrabávání plevele hrabačkou do řádků a sběr senážním vozem. Vše se sváželo na hromady a čekalo se na příznivější počasí pro vjezd nákladního auta na dno nádrže.

 

Nakládání hmoty na kontejner prováděl jak Reform Mounty s čelním nakladačem a speciálními vidlemi s hydraulickými čelistmi pro přidržováním materiálu, tak nakladače. Odvoz materiálu do kompostárny rozbláceným a nepřístupným terénem zajišťovalo naše Iveco.

 

Máte zájem o nacenění uvedeného typu práce? Kontaktujte Služby Minks s.r.o.

 

zpět nahoru